Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: MEM. Maaeluministeerium»

Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika rakendamise seadus

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 14-1110Liik: SeaduseelnõuVastutaja: PõllumajandusministeeriumKontaktisik:

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:31.07.2014 12:22
    Tähtaeg:19.08.2014 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava14-1110/01
    31.07.2014 12:19
    Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika rakendamise seadus

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaHaridus- ja TeadusministeeriumTähtaeg: 14.08.2014 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaRahandusministeeriumTähtaeg: 14.08.2014 23:59Vastatud: 15.08.2014 16:09Kooskõlastatud märkustega
    AvaSotsiaalministeeriumTähtaeg: 14.08.2014 23:59Vastatud: 13.08.2014 15:42Kooskõlastatud märkustega
    AvaSiseministeeriumTähtaeg: 14.08.2014 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaKeskkonnaministeeriumTähtaeg: 19.08.2014 23:59Vastatud: 19.08.2014 13:40Kooskõlastatud märkustega

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    2 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:29.08.2014 16:42
    Tähtaeg:12.09.2014 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava14-1110/05
    29.08.2014 16:39
    Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika rakendamise seadus

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaJustiitsministeeriumTähtaeg: 12.09.2014 23:59Vastatud: 16.09.2014 10:00Kooskõlastatud märkustega

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    3 Menetlusetapp: Esitamine (Esitamine)

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:01.10.2014 15:28
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Seaduse eelnõu
    Esitaja:Põllumajandusminister
    Ettevalmistanud asutus:Põllumajandusministeerium
    Nimetus:Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika rakendamise seadus
    Koostajad:Põllumajandusministeeriumi põllumajandusturu korraldamise osakonna juhataja Mai Talvik (6256 118, mai.talvik@agri.ee), sama osakonna otsetoetuste büroo peaspetsialist Veronika Vallner-Kranich (625 6253, veronika.vallner-kranich@agri.ee), sama osakonna nõunik, otsetoetuste büroo juhataja ülesannetes, Triin Kraav (625 6121, triin.kraav@agri.ee), sama osakonna loomakasvatusbüroo peaspetsialist Kalev Karisalu (625 6517, kalev.karisalu@agri.ee), sama büroo juhataja Liina Jürgenson (625 6270, liina.jyrgenson@agri.ee), sama büroo peaspetsialist Ahto Tilk (625 6221, ahto.tilk@agri.ee), sama osakonna taimekasvatusbüroo juhataja osakonna juhataja asetäitja ülesannetes Erkki Miller (625 6503, erkki.miller@agri.ee), sama büroo peaspetsialist Kadri Rand (625 6120, kadri.rand@agri.ee), sama büroo peaspetsialist Marii Maiste (625 6232, marii.maiste@agri.ee), sama büroo peaspetsialist Reno Paju (625 6144, reno.paju@agri.ee) sama büroo peaspetsialist Toomas Lepplaan (625 6503, toomas.lepplaan@agri.ee); maaelu arengu osakonna nõunik Ove Põder (625 6290, ove.poder@agri.ee), sama osakonna nõunik Merle Saaliste (625 6262, merle.saaliste@agri.ee), sama osakonna kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo juhataja Anneli Kimmel (625 6531, anneli.kimmel@agri.ee), sama büroo peaspetsialistid Vivia Aunapuu-Lents (625 6296, vivia.aunapuu-lents@agri.ee) ja Virge Harzia (625 6188, virge.harzia@agri.ee), sama osakonna maaettevõtluse büroo peaspetsialist Vahur Vider (625 6137, vahur.vider@agri.ee), sama osakonna põllumajanduskeskkonna büroo juhataja Katrin Rannik (625 6109, katrin.rannik@agri.ee), sama büroo peaspetsialist Madli Karjatse (625 6514, madli.karjatse@agri.ee); teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare (6256 554, kylli.kaare@agri.ee), sama osakonna peaspetsialist Hanna Kreen (6256 563, hanna.kreen@agri.ee), sama osakonna peaspetsialist Maarja Kuldjärv (6256 553, maarja.kuldjarv@agri.ee), sama osakonna peaspetsialist Kaire Kasearu (6256 186); kaubanduse ja põllumajandussaadusi töötleva tööstuse osakonna turu arendamise büroo juhataja Aleksander Vukkert (6256 288, aleksander.vukkert@agri.ee), sama osakonna kaubanduse ja alkoholi turukorralduse büroo juhataja Meeli Lindsaar (6256 512, meeli.lindsaar@agri.ee), sama büroo peaspetsialist Kalle Nõlvak (6256 251, kalle.nolvak@agri.ee); siseauditi osakonna juhataja Margit Krieger (6256 159, margit.krieger@agri.ee), sama osakonna juhataja asetäitja Krista Jakobson (6256 244, krista.jakobson@agri.ee); finantsosakonna välisvahendite büroo büroojuhataja Marika Aro (625 6545, marika.aro@agri.ee)
    Dokumendi allkirjastaja:Urve Palo, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
    Edastaja:Riina Kurm, Põllumajandusministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava14-1110/07
    01.10.2014 15:23
    Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika rakendamise seadus

    4 Menetlusetapp: Esitamine (Seaduseelnõu algatamine)

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:13.10.2014 08:42
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuselt Riigikogule
    Eelnõu tüüp:Seaduse eelnõu
    Nimetus:Seaduseelnõu algatamine
    Edastaja:Heili Tõnisson, Riigikantselei

    Esitatud dokumendid

    Ava14-1110/08
    10.10.2014 14:20
    Seaduseelnõu algatamine

    Kõik selle toimiku dokumendid