Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: JUM. Justiitsministeerium»

Ohvriabi seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 13-0235Liik: SeaduseelnõuVastutaja: JustiitsministeeriumKontaktisik:

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Esitamine (Ohvriabi seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu)

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:08.02.2013 17:10
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Seaduse eelnõu
    Esitaja:Justiitsminister
    Ettevalmistanud asutus:Justiitsministeerium
    Nimetus:Ohvriabi seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu
    Koostajad:Ohvriabi seaduse ja sotsiaalhoolekande seaduse muudatused on valminud Sotsiaalministeeriumis. Need on koostanud Sotsiaalministeeriumi sotsiaalkindlustuse osakonna peaspetsialist Marina Jefrosinina (telefon 626 9235; Marina.Jefrosinina@sm.ee), hoolekande osakonna peaspetsialistid Triin Raag (626 9223; Triin.Raag@sm.ee) ja Kersti Puhm (26 9253; Kersti.Puhm@sm.ee), laste ja perede osakonna peaspetsialist Signe Riisalo (626 9220; Signe.Riisalo@sm.ee), tervishoiuosakonna peaspetsialist Ülle Jordan (626 9139; Ülle.Jordan@sm.ee), soolise võrdõiguslikkuse osakonna nõunik Katri Eespere (626 9254; Katri.Eespere@sm.ee) ja peaspetsialist Helen Sööl (626 9815; Helen.Sool@sm.ee) ning õigusosakonna õigusnõunik Alice Sündema (626 9337; Alice.Sundema@sm.ee), kes on teinud muudatustele juriidilise ekspertiisi. 2 Välismaalasele rahvusvahelise kaitse andmise seaduse, välismaalaste seaduse ja väljasõidukohustuse ja sissesõidukeelu seaduse muudatused on koostatud Siseministeeriumis. Need on välja töötanud Siseministeeriumi migratsiooni-ja piirivalvepoliitika osakonna juhataja Ruth Annus (612 5120, ruth.annus@siseministeerium.ee), migratsiooni-ja piirivalvepoliitika osakonna nõunik Ele Russak (612 5249, ele.russak@siseministeerium.ee) ning sama osakonna õigusnõunik Eero Svarval (612 5277, eero.svarval@siseministeerium.ee). Riigi õigusabi seaduse muutmise sätte ja koondeelnõu ning tervikliku seletuskirja on koostanud Justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna karistusõiguse ja menetluse talituse nõunik Marju Agarmaa (620 8221; marju.agarmaa@just.ee), kuna direktiivi ülevõtmist koordineerib Justiitsministeerium.
    Dokumendi allkirjastaja:Hanno Pevkur, Justiitsministeerium
    Edastaja:Sirli Sorrok, Justiitsministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava13-0235/01
    08.02.2013 17:08
    Ohvriabi seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu

    2 Menetlusetapp: Esitamine (Seaduseelnõu algatamine)

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:14.02.2013 16:42
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuselt Riigikogule
    Eelnõu tüüp:Seaduse eelnõu
    Nimetus:Ohvriabi seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu
    Edastaja:Heili Tõnisson, Riigikantselei

    Esitatud dokumendid

    Ava13-0235/03
    14.02.2013 16:40
    Ohvriabi seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu

    Kõik selle toimiku dokumendid

    Filtreeri etappide järgi:Kõik dokumendidSidumata dokumendid 1. Esitamine 2. Esitamine

    Filtreeri sisu järgi:

    Ava13-0235/01
    08.02.2013 17:08
    Ohvriabi seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu
    Ava13-0235/03
    14.02.2013 16:40
    Ohvriabi seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu