Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: SOM. Sotsiaalministeerium»

Rahvatervise seadus

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 19-1030Liik: SeaduseelnõuVastutaja: SotsiaalministeeriumKontaktisik:

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:18.10.2019 11:16
    Tähtaeg:08.11.2019 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava19-1030/01
    18.10.2019 11:14
    Rahvatervise seadus

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaMajandus- ja KommunikatsiooniministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Vastatud: 07.11.2019 15:47Kooskõlastatud märkustega
    AvaHaridus- ja TeadusministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Vastatud: 11.12.2019 11:25Kooskõlastatud märkustega
    AvaJustiitsministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Vastatud: 15.11.2019 14:29Kooskõlastatud märkustega
    AvaKultuuriministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Vastatud: 08.11.2019 15:25Kooskõlastatud
    AvaKaitseministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaSiseministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Vastatud: 02.01.2020 16:48Kooskõlastatud märkustega
    AvaMaaeluministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Vastatud: 12.11.2019 09:43Kooskõlastatud märkustega
    AvaRahandusministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Vastatud: 20.11.2019 16:23Kooskõlastatud märkustega
    AvaKeskkonnaministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Vastatud: 11.11.2019 16:02Kooskõlastatud märkustega
    AvaVälisministeeriumTähtaeg: 08.11.2019 23:59Vastatud: 31.10.2019 11:42Kooskõlastatud
    AvaEesti Linnade ja Valdade LiitVastatud: 11.11.2019 21:51Kooskõlastatud märkustega

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    2 Menetlusetapp: Esitamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:16.06.2020 10:56
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Seaduse eelnõu
    Esitaja:Sotsiaalminister
    Ettevalmistanud asutus:Sotsiaalministeerium
    Nimetus:Rahvatervishoiu seadus
    Koostajad:Eelnõu ja seletuskirja autorid on Sotsiaalministeeriumi rahvatervise osakonna nõunik Liis Kesa (626 9215, liis.kesa@sm.ee), rahvatervise osakonna juhataja Heli Laarmann (626 9129, heli.laarmann@sm.ee), rahvatervise osakonna juhataja Katrin Karolin (teenistusest lahkunud), rahvatervise osakonna keskkonnatervise ja kemikaaliohutuse juht Aive Telling (715 3474, aive.telling@sm.ee), rahvatervise osakonna nõunik Ramon Nahkur (626 9149; ramon.nahkur@sm.ee), rahvatervise osakonna peaspetsialistid Kristo Kleemann (626 9151, kristo.kleemann@sm.ee), Gerlin Kallas (teenisustussuhe peatatud) ja Sille Pihlak (626 9125, sille.pihlak@sm.ee) ning tervisesüsteemi arendamise osakonna peaspetsialist Eleri Lapp (626 9137, eleri.lapp@sm.ee) ja sama osakonna nõunik Ingrid Ots-Vaik (626 9168, ingrid.otsvaik@sm.ee). Eelnõu juriidilise ekspertiisi on teinud Sotsiaalministeeriumi õigusosakonna juhataja asetäitja Ebe Sarapuu (626 9337, ebe.sarapuu@sm.ee) ja andmekogude peatüki osas õigusnõunik Nele Nisu (626 9338, nele.nisu@sm.ee). Seletuskirja mõjude osa on koostanud Sotsiaalministeeriumi analüüsi ja statistika osakonna nõunik Kristina Köhler (ametikohta muutnud) ning sama osakonna analüütikud Age Viira (626 9141, age.viira@sm.ee) ja Marion Rummo (626 9712, marion.rummo@sm.ee). Eelnõu koostamisse on panustanud Tervise Arengu Instituudi tervisedendamise osakonna juhataja Tiia Pertel (tiia.pertel@tai.ee) ja Terviseameti keskkonnatervise osakonna juhataja Leena Albreht (leena.albreht@terviseamet.ee).
    Dokumendi allkirjastaja:Tanel Kiik, Sotsiaalministeerium
    Edastaja:Eha Enula, Sotsiaalministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava19-1030/10
    16.06.2020 09:26
    Rahvatervishoiu seadus

    Kõik selle toimiku dokumendid

    Filtreeri etappide järgi:Kõik dokumendidSidumata dokumendid 1. Kooskõlastamine 2. Esitamine

    Filtreeri sisu järgi:

    Ava19-1030/01
    18.10.2019 11:14
    Rahvatervise seadus
    Ava19-1030/02
    07.11.2019 15:47
    Rahvatervise seadus
    Ava19-1030/03
    11.11.2019 16:02
    Rahvatervise seadus
    Ava19-1030/04
    11.11.2019 21:51
    Rahvatervise seadus
    Ava19-1030/05
    12.11.2019 09:42
    Rahvatervise seadus
    Ava19-1030/06
    15.11.2019 14:29
    Rahvatervise seadus
    Ava19-1030/07
    20.11.2019 16:23
    Rahvatervise seadus
    Ava19-1030/08
    11.12.2019 11:25
    Rahvatervise seadus
    Ava19-1030/09
    02.01.2020 16:48
    Rahvatervise seadus
    Ava19-1030/10
    16.06.2020 09:26
    Rahvatervishoiu seadus