Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: SOM. Sotsiaalministeerium»

Tööhõiveprogramm 2016–2017

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 15-0984Liik: Vabariigi Valitsuse määruse eelnõuVastutaja: SotsiaalministeeriumKontaktisik:

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:06.07.2015 12:55
    Tähtaeg:21.07.2015 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava15-0984/01
    06.07.2015 12:53
    Tööhõiveprogramm 2016–2017

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaKaitseministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaHaridus- ja TeadusministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Vastatud: 23.07.2015 16:56Kooskõlastatud märkustega
    AvaRahandusministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Vastatud: 20.07.2015 07:53Kooskõlastatud märkustega
    AvaJustiitsministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaPõllumajandusministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Vastatud: 24.07.2015 10:01Kooskõlastatud märkustega
    AvaKultuuriministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaSiseministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaMajandus- ja KommunikatsiooniministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Vastatud: 31.07.2015 13:38Kooskõlastatud märkustega
    AvaKeskkonnaministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaVälisministeeriumTähtaeg: 21.07.2015 23:59Tähtaeg ületatud

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    2 Menetlusetapp: Esitamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:02.09.2015 10:07
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Määruse eelnõu
    Esitaja:Tervise- ja tööminister
    Ettevalmistanud asutus:Sotsiaalministeerium
    Nimetus:Tööhõiveprogramm 2016–2017
    Koostajad:Määruse eelnõu ja seletuskirja projekti on koostanud Eesti Töötukassa juhatuse liige Pille Liimal (pille.liimal@tootukassa.ee), teenuste osakonna juhataja Katrin Liivamets (katrin.liivamets@tootukassa.ee), teenuste osakonna juhataja asetäitja Mari Väli (mari.vali@tootukassa.ee), juriidilise osakonna juhataja Ira Songisepp (ira.songisepp@tootukassa.ee) ja analüüsiosakonna juhataja Anne Lauringson (anne.lauringson@tootukassa.ee). Eelnõu ja seletuskirja on ette valmistanud Sotsiaalministeeriumi tööhõive osakonna peaspetsialist Liisi Noode (liisi.noode@sm.ee, telefon: 626 9188) ja nõunik Karin Kuum (karin.kuum@sm.ee, telefon: 626 9194). Õigusliku analüüsi tegi Sotsiaalministeeriumi õigusosakonna õigusnõunik Lily Mals (lily.mals@sm.ee, tel 626 9333).
    Dokumendi allkirjastaja:Rannar Vassiljev, Sotsiaalministeerium
    Edastaja:Eha Enula, Sotsiaalministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava15-0984/06
    02.09.2015 09:46
    Tööhõiveprogramm 2016–2017

    Kõik selle toimiku dokumendid

    Filtreeri etappide järgi:Kõik dokumendidSidumata dokumendid 1. Kooskõlastamine 2. Esitamine

    Filtreeri sisu järgi:

    Ava15-0984/01
    06.07.2015 12:53
    Tööhõiveprogramm 2016–2017
    Ava15-0984/02
    20.07.2015 07:53
    Tööhõiveprogramm 2016–2017
    Ava15-0984/03
    23.07.2015 16:56
    Tööhõiveprogramm 2016–2017
    Ava15-0984/04
    24.07.2015 10:01
    Tööhõiveprogramm 2016–2017
    Ava15-0984/05
    31.07.2015 13:38
    Tööhõiveprogramm 2016–2017
    Ava15-0984/06
    02.09.2015 09:46
    Tööhõiveprogramm 2016–2017