Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: MKM. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium»

"Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 14-1796Liik: Korralduse eelnõuVastutaja: Majandus- ja KommunikatsiooniministeeriumKontaktisik: Madis Laaniste 625 6497

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    2 Menetlusetapp: Esitamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:19.02.2015 14:31
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Korralduse eelnõu
    Esitaja:Majandus- ja taristuminister
    Ettevalmistanud asutus:Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
    Nimetus:„Energiamajanduse arengukava aastani 2030” kinnitamine
    Koostajad:ENMAK, käesoleva korralduse eelnõu ja seletuskirja põhilisteks koostajateks olid: • Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) poolt energeetika asekantsler Ando Leppiman (ando.leppiman@mkm.ee, tel 6256481), energeetikaosakonna juhataja Timo Tatar (timo.tatar@mkm.ee; tel 6256488), energeetikaosakonna strateegilise planeerimise juht Madis Laaniste (madis.laaniste@mkm.ee, tel. 6256497); energiaturgude juht Jako Reinaste (jako.reinaste@mkm.ee, 6256419), ekspert Rein Vaks (rein.vaks@mkm.ee, 6256347) ja peaspetsialist Siim Meeliste (siim.meeliste@mkm.ee, 6256321); • Eesti Arengufondi poolt energia- ja rohemajanduse suuna juht Peep Siitam (peem.siitam@arengufond.ee, tel 616 1100), energia- ja rohemajanduse ekspert Lembit Vali (lembit.vali@arengufond.ee, tel 616 1100), energia- ja rohemajanduse analüütik Jaanus Uiga (jaanus.uiga@arengufond.ee, tel 616 1100) ning energia- ja rohemajanduse keskkonnaekspert Irje Möldre (irje.moldre@arengufond.ee, tel 616 1100). Eelnõu ja seletuskirja juriidilist kvaliteeti kontrollis MKM õigusosakonna peaspetsialist Katrin Andre (katrin.andre@mkm.ee, tel 6397641).
    Dokumendi allkirjastaja:Urve Palo, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
    Edastaja:Mariko Männa, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava14-1796/10
    19.02.2015 14:28
    "Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine

    Kõik selle toimiku dokumendid

    Filtreeri etappide järgi:Kõik dokumendidSidumata dokumendid 1. Kooskõlastamine 2. Esitamine

    Filtreeri sisu järgi:

    Ava14-1796/01
    19.12.2014 09:49
    Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine
    Ava14-1796/02
    12.01.2015 14:39
    "Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine
    Ava14-1796/03
    14.01.2015 08:56
    "Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine
    Ava14-1796/04
    16.01.2015 17:07
    Energiamajanduse arengukava aastani 2030 eelnõu kooskõlastamine
    Ava14-1796/05
    21.01.2015 09:43
    "Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine
    Ava14-1796/06
    22.01.2015 11:33
    "Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine
    Ava14-1796/07
    22.01.2015 15:00
    Siseministeerium, eelnõu kooskõlastamine märkustega
    Ava14-1796/08
    27.01.2015 16:21
    "Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine
    Ava14-1796/09
    30.01.2015 10:11
    "Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine
    Ava14-1796/10
    19.02.2015 14:28
    "Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine
    Ava14-1796/11
    12.03.2015 16:30
    "Energiamajanduse arengukava aastani 2030“ kinnitamine
    Ava14-1796/12
    09.04.2015 12:46
    Riigisekretäri resolutsioon: Eelnõu menetlemise lõpetamine