Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: KEM. Keskkonnaministeerium»

Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 15-1370Liik: SeaduseelnõuVastutaja: KeskkonnaministeeriumKontaktisik: Kaili Kuusk 626 2866; kaili.kuusk@envir.ee

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:24.09.2015 15:57
    Tähtaeg:15.10.2015 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava15-1370/01
    24.09.2015 15:51
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaHaridus- ja TeadusministeeriumTähtaeg: 15.10.2015 23:59Vastatud: 28.10.2015 11:11Kooskõlastatud märkustega
    AvaEesti Maaomavalitsuste LiitTähtaeg: 15.10.2015 23:59Vastatud: 16.10.2015 18:31Mitte kooskõlastatud
    AvaRahandusministeeriumTähtaeg: 15.10.2015 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaMaaeluministeeriumTähtaeg: 15.10.2015 23:59Vastatud: 19.10.2015 08:50Kooskõlastatud märkustega
    AvaSotsiaalministeeriumTähtaeg: 15.10.2015 23:59Vastatud: 21.10.2015 11:39Kooskõlastatud märkustega
    AvaSiseministeeriumTähtaeg: 15.10.2015 23:59Vastatud: 16.10.2015 13:17Kooskõlastatud märkustega
    AvaMajandus- ja KommunikatsiooniministeeriumTähtaeg: 15.10.2015 23:59Vastatud: 24.11.2015 14:04Kooskõlastatud märkustega
    AvaEesti Linnade LiitTähtaeg: 15.10.2015 23:59Vastatud: 16.10.2015 17:44Mitte kooskõlastatud

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    2 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:25.08.2016 09:41
    Tähtaeg:22.09.2016 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava15-1370/09
    25.08.2016 09:38
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaJustiitsministeeriumTähtaeg: 22.09.2016 23:59Vastatud: 04.11.2016 10:02Mitte kooskõlastatud

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    3 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:02.02.2017 09:24
    Tähtaeg:03.03.2017 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava15-1370/11
    02.02.2017 09:20
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaJustiitsministeeriumTähtaeg: 03.03.2017 23:59Vastatud: 06.04.2017 16:29Kooskõlastatud märkustega

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    4 Menetlusetapp: Esitamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:06.06.2017 09:42
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Seaduse eelnõu
    Esitaja:Keskkonnaminister
    Ettevalmistanud asutus:Keskkonnaministeerium
    Nimetus:Jäätmeseadus
    Koostajad:Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna nõunik Kaili Kuusk (tel 626 2866, kaili.kuusk@envir.ee), nõunik Pille Aarma (tel 626 2867, pille.aarma@envir.ee), peaspetsialistid Hannela Artus (tel 626 2860, hannela.artus@.envir.ee), Raul Kurrista (tel 626 2999, raul.kurrista@envir.ee), Kerli Rebane (tel 626 2859, kerli.rebane@envir.ee), Marika Siht (tel 626 2862, marika.siht@envir.ee) ja Mari-Liis Ummik (tel 626 2863, mari-liis.ummik@envir.ee) ning Keskkonnaameti (edaspidi ka KeA) keskkonnaosakonna jäätmebüroo juhataja Reet Siilaberg (tel 680 7407, reet.siilaberg@keskkonnaamet.ee) ja peaspetsialist Katrin Kaare (tel 680 7421, katrin.kaare@keskkonnaamet.ee) ning Keskkonnaagentuuri keskkonnaanalüüsi osakonna juhtivspetsialist Matti Viisimaa (tel 673 7575, matti.viisimaa@envir.ee) ja andmehaldusosakonna peaspetsialistid Marit Leevik (tel 673 7574, marit.leevik@envir.ee), Merike Liiver (tel 673 7573, merike.liiver@envir.ee) ja Rain Päären (tel 673 6634, rain.paaren@envir.ee) ning Keskkonnainspektsiooni (edaspidi ka KKI) keskkonnakaitseosakonna peainspektorid Kristel Lopsik (tel 730 2412, kristel.lopsik@kki.ee ) ja Rene Rajasalu (tel 449 9105, rene.rajasalu@kki.ee).
    Dokumendi allkirjastaja:Kaia Iva, Sotsiaalministeerium
    Edastaja:Ere Valgemäe, Keskkonnaministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava15-1370/13
    06.06.2017 09:37
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu

    5 Menetlusetapp: Esitamine (Seaduseelnõu algatamine)

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:07.09.2017 15:05
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuselt Riigikogule
    Eelnõu tüüp:Seaduse eelnõu
    Nimetus:Seaduseelnõu algatamine
    Dokumendi allkirjastaja:Heili Tõnisson, Riigikantselei
    Edastaja:Heili Tõnisson, Riigikantselei

    Esitatud dokumendid

    Ava15-1370/14
    07.09.2017 15:04
    Seaduseelnõu algatamine

    Kõik selle toimiku dokumendid

    Ava15-1370/01
    24.09.2015 15:51
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/02
    16.10.2015 13:17
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/03
    16.10.2015 17:44
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/04
    16.10.2015 18:31
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/05
    19.10.2015 08:50
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/06
    21.10.2015 11:39
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/07
    28.10.2015 11:11
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/08
    24.11.2015 14:04
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/09
    25.08.2016 09:38
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/10
    04.11.2016 10:02
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/11
    02.02.2017 09:20
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/12
    06.04.2017 16:29
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/13
    06.06.2017 09:37
    Keskkonnaseadustiku eriosa jäätmeseaduse eelnõu
    Ava15-1370/14
    07.09.2017 15:04
    Seaduseelnõu algatamine