Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: MEM. Maaeluministeerium»

kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 22-0051Liik: SeaduseelnõuVastutaja: MaaeluministeeriumKontaktisik:

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:18.01.2022 11:13
    Tähtaeg:11.02.2022 23:59
    Märkused:
    Keskkonnaministeeriumi taotluse alusel on pikendatud eelnõu kooskõlastamise tähtpäeva 11. veebruarini.

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava22-0051/01
    18.01.2022 11:10
    kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaMajandus- ja KommunikatsiooniministeeriumTähtaeg: 11.02.2022 23:59Vastatud: 09.02.2022 12:42Kooskõlastatud
    AvaRahandusministeeriumTähtaeg: 11.02.2022 23:59Vastatud: 09.02.2022 08:44Kooskõlastatud märkustega
    AvaKeskkonnaministeeriumTähtaeg: 11.02.2022 23:59Vastatud: 14.02.2022 15:03Kooskõlastatud märkustega

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    2 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:01.03.2022 21:49
    Tähtaeg:05.04.2022 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava22-0051/04
    01.03.2022 21:45
    kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaJustiitsministeeriumTähtaeg: 05.04.2022 23:59Vastatud: 13.04.2022 15:24Kooskõlastatud märkustega

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    3 Menetlusetapp: Esitamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:20.06.2022 11:26
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Seaduse eelnõu
    Esitaja:Maaeluminister
    Ettevalmistanud asutus:Maaeluministeerium
    Nimetus:Kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu
    Koostajad:Eelnõu ja seletuskirja on koostanud Maaeluministeeriumi kalamajandusosakonna nõunik Juhani Papp (625 6265, juhani.papp@agri.ee), kalamajandusosakonna kutselise kalapüügi ja vee-elusressursside kaitse toetuste valdkonna juht Oleg Epner (625 6519, oleg.epner@agri.ee), vee-elusressursside väärindamise ja turustamise valdkonna juht Eduard Koitmaa (625 6264, eduard.koitmaa@agri.ee) ning kalamajandusosakonna peaspetsialistid Annika Teino (625 6525, annika.teino@agri.ee), Laura Palmi (625 6179, laura.palmi@agri.ee), Merle Vesiloo (625 6240, merle.vesiloo@agri.ee), Margus Medell (625 6239, margus.medell@agri.ee), Keesi Pära (625 6183, keesi.para@agri.ee), Laura Freivald (625 6297, laura.freivald@agri.ee) ja Kairi Šljaiteris (625 6569, kairi.sljaiteris@agri.ee).
    Dokumendi allkirjastaja:Urmas Kruuse, Maaeluministeerium; URMAS KRUUSE
    Edastaja:Romet Viikmäe, Maaeluministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava22-0051/06
    20.06.2022 11:19
    Kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu

    4 Menetlusetapp: Esitamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:05.07.2022 16:04
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuselt Riigikogule
    Eelnõu tüüp:Seaduse eelnõu
    Nimetus:Seaduseelnõu algatamine
    Dokumendi allkirjastaja:HEILI TÕNISSON
    Edastaja:Heili Tõnisson, Riigikantselei

    Esitatud dokumendid

    Ava22-0051/07
    05.07.2022 16:02
    Seaduseelnõu algatamine

    Kõik selle toimiku dokumendid

    Ava22-0051/01
    18.01.2022 11:10
    kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu
    Ava22-0051/02
    09.02.2022 08:44
    kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu
    Ava22-0051/03
    14.02.2022 15:03
    kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu
    Ava22-0051/04
    01.03.2022 21:45
    kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu
    Ava22-0051/05
    13.04.2022 15:24
    kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu
    Ava22-0051/06
    20.06.2022 11:19
    Kalandusturu korraldamise seaduse eelnõu
    Ava22-0051/07
    05.07.2022 16:02
    Seaduseelnõu algatamine