Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: SOM. Sotsiaalministeerium»

Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 20-0233Liik: Vabariigi Valitsuse määruse eelnõuVastutaja: SotsiaalministeeriumKontaktisik:

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:03.03.2020 15:57
    Tähtaeg:09.03.2020 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava20-0233/01
    03.03.2020 15:55
    Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaMajandus- ja KommunikatsiooniministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaHaridus- ja TeadusministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaJustiitsministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaKultuuriministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaKaitseministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaSiseministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Vastatud: 04.03.2020 15:21Kooskõlastatud
    AvaMaaeluministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaRahandusministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaKeskkonnaministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaVälisministeeriumTähtaeg: 09.03.2020 23:59Tähtaeg ületatud

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    2 Menetlusetapp: Esitamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:13.03.2020 09:45
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Määruse eelnõu
    Esitaja:Sotsiaalminister
    Ettevalmistanud asutus:Sotsiaalministeerium
    Nimetus:Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu
    Koostajad:Eelnõu on koostatud haigekassas. Eelnõu ja seletuskirja autorid on: 1) eriarstiabi teenuste osakonna juhataja Tiina Sats (tiina.sats@haigekassa.ee); 2) eriarstiabi teenuste osakonna peaspetsialist Malle Avarsoo malle.avarsoo@haigekassa.ee); 3) eriarstiabi teenuste osakonna peaspetsialist Tanel Kaju (tanel.kaju@haigekassa.ee); 4) eriarstiabi teenuste osakonna peaspetsialist Marili Pokrovski (marili.pokrovski@haigekassa.ee); 5) eriarstiabi teenuste osakonna spetsialist Ülle Rohtla (ulle.rohtla@haigekassa.ee); 6) ravimite ja meditsiiniseadmete osakonna peaspetsialist Argo Aug (argo.aug@haigekassa.ee); 7) esmatasandi teenuste osakonna spetsialist Katri Seersant (katri.seersant@haigekassa.ee); 8) eriarstiabi teenuste osakonna lepinguline töötaja Reet Kadakmaa (reet.kadakmaa@haigekassa.ee); 9) esmatasandi teenuste osakonna peaspetsialist Made Bambus (made.bambus@haigekassa.ee); 10) esmatasandi teenuste osakonna spetsialist Marika Kookla (marika.kookla@haigekassa.ee) 11) esmatasandi teenuste osakonna juhataja Külli Friedemann (kylli.friedemann@haigekassa.ee) Eelnõu ja seletuskirja juriidilist kvaliteeti on kontrollinud õigusosakonna vanemjurist Kadri Kurvits (kadri.kurvits@haigekassa.ee). Eelnõu ja seletuskirja koostamisel on osalenud Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna peaspetsialist Ülle Jordan (ulle.jordan@sm.ee, 626 9139). Eelnõu õigusliku analüüsi on teinud Sotsiaalministeeriumi õigusosakonna õigusnõunik Gerly Lootus (gerly.lootus@sm.ee, 626 9328).
    Dokumendi allkirjastaja:Tanel Kiik, Sotsiaalministeerium
    Edastaja:Ly Pärenson, Sotsiaalministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava20-0233/02
    13.03.2020 09:38
    Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu

    Kõik selle toimiku dokumendid