Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: SOM. Sotsiaalministeerium»

Tööhõiveprogramm 2021–2023

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 20-1196Liik: Vabariigi Valitsuse määruse eelnõuVastutaja: SotsiaalministeeriumKontaktisik:

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:01.10.2020 15:05
    Tähtaeg:16.10.2020 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava20-1196/01
    01.10.2020 15:03
    Tööhõiveprogramm 2021–2023

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaMajandus- ja KommunikatsiooniministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaHaridus- ja TeadusministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Vastatud: 20.10.2020 13:23Kooskõlastatud märkustega
    AvaJustiitsministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Vastatud: 28.10.2020 14:28Kooskõlastatud märkustega
    AvaKultuuriministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaKaitseministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaSiseministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Vastatud: 26.10.2020 10:48Kooskõlastatud
    AvaMaaeluministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaRahandusministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaKeskkonnaministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaVälisministeeriumTähtaeg: 16.10.2020 23:59Tähtaeg ületatud

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    2 Menetlusetapp: Esitamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:12.11.2020 10:30
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Määruse eelnõu
    Esitaja:Sotsiaalminister
    Ettevalmistanud asutus:Sotsiaalministeerium
    Nimetus:Tööhõiveprogramm 2021–2023
    Koostajad:Sotsiaalministeeriumi tööhõive osakonna juhataja Brit Rammul (626 9734, brit.rammul@sm.ee), tööhõive osakonna tööturuteenuste juht Kristi Suur (626 9194, kristi.suur@sm.ee), nõunikud Annika Sepp (626 9722, annika.sepp@sm.ee), Anna Karolin (626 9288, anna.karolin@sm.ee), Kelli Ilison (626 9197, kelli.ilison@sm.ee), analüüsi ja statistika osakonna juhataja Hede Sinisaar (626 9732, hede.sinisaar@sm.ee), analüüsi ja statistika osakonna nõunik Deisi Pohlak (626 9195, deisi.pohlak@sm.ee), Eesti Töötukassa juhatuse liikmed Pille Liimal (pille.liimal@tootukassa.ee), Reelika Leetmaa (reelika.leetmaa@tootukassa.ee), tööotsijate ja tööandjate teenuste osakonna juhataja Katrin Liivamets (katrin.liivamets@tootukassa.ee), oskuste arendamise ja karjääriteenuste osakonna juhataja Karin Andre (karin.andre@tootukassa.ee), juriidilise osakonna juhataja Ira Songisepp (ira.songisepp@tootukassa.ee) ja analüüsiosakonna juhataja Margit Paulus (margit.paulus@tootukassa.ee). Eelnõu õigusliku analüüsi on teinud Sotsiaalministeeriumi õigusosakonna õigusnõunikud Gerly Lootus (626 9328, gerly.lootus@sm.ee) ja Lily Mals (626 9333, lily.mals@sm.ee)
    Dokumendi allkirjastaja:Tanel Kiik, Sotsiaalministeerium
    Edastaja:Eha Enula, Sotsiaalministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava20-1196/04
    12.11.2020 10:12
    Tööhõiveprogramm 2021–2023

    Kõik selle toimiku dokumendid

    Filtreeri etappide järgi:Kõik dokumendidSidumata dokumendid 1. Kooskõlastamine 2. Esitamine

    Filtreeri sisu järgi:

    Ava20-1196/01
    01.10.2020 15:03
    Tööhõiveprogramm 2021–2023
    Ava20-1196/02
    20.10.2020 13:23
    Tööhõiveprogramm 2021–2023
    Ava20-1196/03
    28.10.2020 14:28
    Tööhõiveprogramm 2021–2023
    Ava20-1196/04
    12.11.2020 10:12
    Tööhõiveprogramm 2021–2023