Dokumendid»Riigisisesed dokumendid»Sari: SOM. Sotsiaalministeerium»

Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu

Telli e-postile

Eelnõu toimiku number: 21-0268Liik: Vabariigi Valitsuse määruse eelnõuVastutaja: SotsiaalministeeriumKontaktisik:

Ava kõik plokid|Sulge kõik plokid

Üldandmed

    1 Menetlusetapp: Kooskõlastamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Lõppenud
    Algatatud:04.03.2021 17:25
    Tähtaeg:09.03.2021 23:59
    Märkused:

    Kooskõlastatavad dokumendid

    Ava21-0268/01
    04.03.2021 17:22
    Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu

    Kooskõlastused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse kooskõlastavad osapooled

    AvaMajandus- ja KommunikatsiooniministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaHaridus- ja TeadusministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaJustiitsministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaKultuuriministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaKaitseministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaSiseministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Vastatud: 08.03.2021 08:37Kooskõlastatud
    AvaMaaeluministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaRahandusministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaKeskkonnaministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Tähtaeg ületatud
    AvaVälisministeeriumTähtaeg: 09.03.2021 23:59Tähtaeg ületatud

    Arvamused Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud asutuste arvamused

    Ei ole esitatud

    Avalikud kommentaarid Abiinfo

    Abiinfo

    Sulge

    Menetluse käigus esitatud avalikud arvamused

    Ei ole esitatud

    Kommentaare saab lisada ainult autenditud kasutaja. Kas soovite sisse logida?

    Tagasi

    2 Menetlusetapp: Esitamine

    • Laadi alla
    • Edasta e-postiga
    • Esitatud
    Esitatud:11.03.2021 08:21
    Adressaat:Esitamine Vabariigi Valitsuse istungile
    Eelnõu tüüp:Määruse eelnõu
    Esitaja:Tervise- ja tööminister
    Ettevalmistanud asutus:Sotsiaalministeerium
    Nimetus:Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu
    Koostajad:eriarstiabi teenuste osakonna juhataja Tiina Sats (tiina.sats@haigekassa.ee), esmatasandi osakonna juhataja Külli Friedemann (kylli.friedemann@haigekassa.ee); eriarstiabi teenuste osakonna (pea)spetsialistid:  Malle Avarsoo (malle.avarsoo@haigekassa.ee);  Marili Pokrovski (marili.pokrovski@haigekassa.ee);  Tanel Kaju (tanel.kaju@haigekassa.ee);  Reet Kadakmaa (reet.kadakmaa@haigekassa.ee), lepinguline töötaja;  Ülle Rohtla (ulle.rohtla@haigekassa.ee); 3) esmatasandi teenuste osakonna (pea)spetsialistid:  Triin Mäll (triin.mall@haigekassa.ee);  Made Bambus (made.bambus@haigekassa.ee);  Margit Savisaar (margit.savisaar@haigekassa.ee); ravimite ja meditsiiniseadmete osakonna (pea)spetsialistid:  Argo Aug (argo.aug@haigekassa.ee);  Annika Lasn (annika.lasn@haigekassa.ee). Eelnõu ja seletuskirja juriidilist kvaliteeti kontrollis haigekassa õigusosakonna vanemjurist Kadri Kurvits (kadri.kurvits@haigekassa.ee). Eelnõu ja seletuskirja koostamisel on osalenud Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna peaspetsialist Ülle Jordan (ulle.jordan@sm.ee); Eelnõu õigusliku analüüsi on teinud Sotsiaalministeeriumi õigusosakonna õigusnõunik Alice Sündema (alice.sundema@sm.ee)
    Dokumendi allkirjastaja:Tanel Kiik, Sotsiaalministeerium
    Edastaja:Mall Hiet, Sotsiaalministeerium

    Esitatud dokumendid

    Ava21-0268/02
    11.03.2021 08:12
    Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu

    Kõik selle toimiku dokumendid

    Filtreeri etappide järgi:Kõik dokumendidSidumata dokumendid 1. Kooskõlastamine 2. Esitamine

    Filtreeri sisu järgi:

    Ava21-0268/01
    04.03.2021 17:22
    Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu
    Ava21-0268/02
    11.03.2021 08:12
    Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu